Hírek

• Hatévesek a startnál a szombati Kincsem+ futamban!

Hatévesek a startnál a szombati Kincsem+ futamban!

205 ezer eurót nem nyert, hatéves európai ügetők lépnek pályára Vincennes-ben a szombat délutáni Kincsem+ futamon. A 2850 méterre kiírt és 71 ezer euróval dotált, nemzetközi megmérettetésen, tizenhatan állnak starthoz. Indigo de Fontaine (14) megfelelő program hiányában pihent decemberben, így frissen tér vissza az újabb főszerepért. Iberica (7) legutóbb tökéletes versenyt produkált és ideális körülmények ...

Másodosztályú síkversenyben az ügetők péntek este

Négyéves és idősebb telivérek állnak starthoz a január 5-én lefutásra kerülő Kincsem+ futamban, melynek Deauville szolgál majd otthonául. A 2500 méterre kiírt másodosztályú síkversenyben a képen is látható Uzel (4) a favoritunk, aki jó futások után várja az indítást, s kimondottan kedveli a deauville-i szintetikus borítást.

Pályaszám: 15-ös
    Futamszámok: 3-tól 10-ig (összesen 8 futam)
    Garantált nyereményalap:
    4 normál futamban 30.000 Ft Tétre, 40.000 Ft Befutóra és 30.000 Ft Hármasbefutóra (15/III., 15/V., 15/VIII., 15/X.)
    Ötösbfutó: 228 505 Ft Jackot (15/VI.)

2024. 01. 04. 11:00
    Tovább
  • Valódi tét, valódi izgalmak a csütörtöki Kincsem+ futamban!

Valódi tét, valódi izgalmak a csütörtöki Kincsem+ futamban!

180 ezer eurót nem nyert, nyolc és kilenc éves kor közti, francia tenyésztésű ügetők lépnek pályára Vincennes-ben, a csütörtök délutáni Kincsem+ futamon. A 2100 méterre kiírt és 56 ezer euróval dotált versenyben, tizenöten sorakoznak fel a startautó mögé. Go To America (4) nyert az amatőrök között és most is tökéletes állapotban lesz, belső starthelyéről felérhet ...
    2024. 01. 04. 09:48
    Tovább
  • Fordulóstartos a szerdai Kincsem+ futam

Fordulóstartos a szerdai Kincsem+ futam

365.000 eurót nem nyert nyolcéves és idősebb francia tenyésztésű ügetők állnak starthoz a január 3-án lefutásra kerülő Kincsem+ futamban, melynek Vincennes szolgál majd otthonául. A 2700 méterre kiírt fordulóstartos ügetőversenyben Gold Dairpet (3) a favoritunk, de Ghalie du Goutier (6), Fanatic Flash (11), vagy Gimy du Pommereux (12) is megszerezheti a győzelmet.
    fotó: Gold Dairpet (forrás: ...
    2024. 01. 03. 10:33