10. heti lovi akciók

Izgalmas lovi akciókkal köszöntjük a tavaszt, hiszen minden héten színvonalas ügető- és galoppversenyek színesítik a heteinket, emellett különféle JACKPOT-ok és BÓNUSZ NYEREMÉNYEK várják, hogy gazdára leljenek!

Március 7-én közvetlen a Kincsem+ futam után folytatódik a Trió Király online akciónk a bet.lovi-hun, melynek lényege, hogy a legtöbb Trió nyereményt elérők 30 000Ft/20 000Ft/10 000Ft értékű lejátszható fogadási bónuszban részesülnek. A futamokat online streamen követheted élőben, ahol folyamatosan tájékoztatunk a versenyek állásáról.

A március 7-i TRIÓ KIRÁLY online akció kijelölt futamai:

• 14:25 Chantilly (1-es pálya II. futam)
• 15:00 Chantilly (1-es pálya III. futam)
• 15:35 Chantilly (1-es pálya IV. futam)
• 16:10 Chantilly (1-es pálya V. futam)
• 16:45 Chantilly (1-es pálya VI. futam)
• 17:20 Chantilly (1-es pálya VII. futam)
• 17:55 Chantilly (1-es pálya VIII. futam)
Március 9-én csütörtökön folytatódik a Svéd Király online akciónk is, melyben a HÁRSMASBEFUTÓ játékban legsikeresebb fogadóinkat jutalmazzuk 50 000Ft/25 000Ft/15 000Ft/10 000Ft értékű lejátszható bónusszal.

Ne feledkezzünk meg az ÖTÖSBEFUTÓ játékról sem, hiszen a svéd versenyek ideje alatt a játékosok szerencsét próbálhatnak a régi-új fogadási típusban is, ahol legalább 200 000Ft értékű JACKPOT-tal növeli meg a sorrendi találat nyereményalapját a Fogadásszervező. A csütörtöki (15-ös pálya, 8-as futam – 20:56) Ötösbefutó JACKPOT összege: 279 780 Ft.

Március 11-én szombaton a hazai ügetőlovak lépnek pályára 13:00 órától a Kincsem Parkban, ahol összesen 200 000 Ft JACKPOT kerül kiosztásra a játékosok között. Emellett Ötösbefutó fogadást is biztosítunk a nap folyamán a 15:53-kor kezdődő halmstadi futamra (15-ös pálya, 4. futam).

Kincsem+ futamok Franciaországból minden nap, akár 100 milliós nyereményekkel a 10. héten

Vasárnap 15:15 +400 000 000 Ft JACKPOT!

A Kincsem+ játék elérhető az ország összes lottózójában, valamint a LOVI fogadóhelyeken és a bet.lovi.hu online értékesítési felületen.

Előző (9.) heti akciós eredmények:

A február 28-i TRIÓ KIRÁLY online akció eredménye:

A kijelölt 7 futamban elért legtöbb összesített trió nyeremény 42 400 Ft volt, amihez gazdája további 30 000 Ft lejátszható bónuszt nyert!

A második helyezett össznyereménye 16 980 Ft volt, amihez további 20 000 Ft lejátszható bónuszt nyert, míg a harmadik helyezett 5 660Ft össznyereménnyel 10 000 Ft bónuszban részesült.

A március 2-i SVÉD KIRÁLY online akció eredménye:

A kijelölt 8 futamban elért legtöbb összesített Hármasbefutó nyeremény 69 410 Ft volt, amihez gazdája további 50 000 Ft lejátszható bónuszt nyert!

A második helyezett össznyereménye 52 870 Ft, ami kiegészült további 25 000 Ft bónusszal, a harmadik helyezett 22 600 Ft össznyereménnyel zárt, ami mellé további 15 000 Ft lejátszható bónuszt adtunk.

A negyedik helyezett pedig 16 380 Ft össznyereménnyel 10 000 Ft bónusz nyereményben részesült.