Izgalmas lovi akciók a 9. héten

Érdemes a február 27-ével kezdődő héten is velünk tartani, mert minden nap színvonalas galopp és ügetőversenyek, számos alkalommal pedig tekintélyes JACKPOT-ok és BÓNUSZ NYEREMÉNYEK várnak gazdára!

Február 28-án, kedden közvetlenül a 13:50-es Kincsem+ futam után indul a Trió Király online akció. A legtöbb TRIÓ nyereményt elérők 30 000 Ft/20 000 Ft/10 000 Ft értékű lejátszható fogadási bónuszban részesülnek.

Kövesd az élő közvetítést az online streamen, ahol folyamatosan tájékoztatunk a verseny állásáról.

17:20 Vincennes (1-es pálya VII. futam)

17:55 Vincennes (1-es pálya VIII. futam)

Március 2-án, csütörtökön a Svéd Király online akcióban a HÁRMASBEFUTÓ játéké a főszerep. Az itt legjobban teljesítő fogadók 50 000 Ft/25 000 Ft/15 000 Ft/10 000 Ft értékű lejátszható fogadási bónuszban részesülnek.

A svéd ügető legjavát felvonultató este folyamán a játékosok kipróbálhatják szerencséjüket az aznapi ÖTÖSBEFUTÓ játékban is, ahol legalább 200 000 Ft értékű JACKPOT-tal növeli meg a sorrendi telitalálat nyereményalapját a Fogadásszervező.

Ez alkalommal március 2-án (csütörtökön) a 19:52-kor kezdődő göteborgi futamra lesz lehetőség  Ötösbefutó fogadást (15-ös pálya, V. futam) játszani a svéd versenyek közül. JACKPOT összege: 249.021 Ft.

Március 4-én, szombaton a hazai ügetőké a főszerep a Kincsem Parkban. A nap folyamán 200 000 Ft JACKPOT kerül kiosztásra a nyertesek között, továbbá a napi ÖTÖSBEFUTÓ játék várja a nagy nyereményekre vágyakozó fogadókat. Ezúttal a 15:53-kor kezdődő örebroi futamban (15-ös pálya, 4. futam) lesz lehetőség Ötösbefutó fogadást játszani.

Vasárnap 15:15 +200 000 000 Ft JACKPOT!

A Kincsem+ játék elérhető az ország összes lottózójában, valamint a LOVI fogadóhelyeken és a bet.lovi.hu online értékesítési felületen.

Előző (8.) heti akciós eredmények:

A 2023. február 21-i TRIÓ KIRÁLY online akció eredménye:

A kijelölt 7 futamban elért legtöbb összesített trió nyeremény 102 080 Ft volt, amihez gazdája további 30 000 Ft lejátszható bónuszt nyert!

A második helyezett össznyereménye 51 720 Ft volt, amihez további 20 000 Ft lejátszható bónuszt nyert, míg a harmadik helyezett 18 760 Ft össznyereménnyel 10 000 Ft bónuszban részesült.

A 2023. február 23-i Svéd Király online akció eredménye:

A kijelölt 8 futamban elért legtöbb összesített Hármasbefutó nyeremény 150 620 Ft volt, amihez gazdája további 50 000 Ft lejátszható bónuszt nyert!

A második helyezett össznyereménye 94 610 Ft, ami kiegészült további 25 000 Ft bónusszal, a harmadik helyezett  59 210 Ft össznyereménnyel zárt, ami mellé további 15 000 Ft lejátszható bónuszt adtunk.

A negyedik helyezett nem sokkal lemaradva 53 140 Ft össznyereménnyel 10 000 Ft bónusz nyereményben részesült.