150 millió forint jackpot a keddi Kincsem+-ban

Hétközben is extra jackpot a Kincsem+ futamon! Megkezdődik a francia fogadásszervező különleges akciója a labdarúgó Európa Bajnokság alatt, amely keretében először kedden kínál 150 millió forintos plusz nyereményt a Kincsem+ futamhoz! Hároméves telivérek mérföldes versenye lesz a kiemelt ütközet Compiégneben, tizenhat indulóval. A futam pikantériája, hogy a mezőny fele három hete már megmérette magát itt egy referencia versenyen, most tehát következik a második felvonás. Through The Mist (5) akkor harmadik lett, és bizonyította képességeit ezen a szinten. A talaj most még jobb lesz, Stéphane Pasquier pedig a győzelem reményében maradt a nyergében. Mystery (6) ugyanakkor nagy kihívónak ígérkezik, hiszen legutóbb megelőzte riválisát és nem sokkal kapott ki a nyerőtől. Beállítása változatlan és bár mélyebb talajon az igazi, ha Marie Vélonnal rá tud tenni a legutóbbi számára, ismét főszereplő lehet. Kaliska (16) nagyon következetes, amit az ominózus versenyen elért helyezése is mutat. Könnyen alkalmazkodó kanca, így nem jelenthet gondot a zsoké csere, Augustin Madamet pedig még előrébb léphet vele. Talán meglepő, de a francia szaklapok kevésbé favorizálják a múltkori győztest, Momarasat (1), mégis muszáj őt megemlítenünk. Tény, hogy három kilóval nőtt a terhe és a legszélső starthelyről indulhat, de idén káprázatos formában van – mindig az első kettőben végzett – és Christophe Soumillon duplázhat vele. Tehát következik egy parázs visszavágó 150 millió forintos jackpottal, 13:50-kor!

A verseny bővebb elemzése ITT és ITT olvasható.

Fotó: A május 25-is referencia verseny befutója, az első négy között sorrendben: Momarasa, Mystery, Through The Mist és Kaliska. (geny.com)