Favorit győzelem a Mikulásgyár Díjban

Timoteo (Veljko Mazsity) győzelmét hozta az idei Mikulásgyár Díj. Sultana Jet (Horváth György) érkezett mögé a második helyre, harmadiknak Oldtimer Diamant (Vezér Emese) ért célba.

VII. futam – Mikulásgyár Díj:

Sensation startolt gyengébben mint a többiek, ezután pedig végig teljesen kiszakadva versenyzett. Az élen Oldtimer Diamant ügetett a start után, de az első egyenesben Rafael Bit átvette ezt a pozíciót, mellé pedig Szimfónia ügetett fel. A túlsó oldalon Under World, majd Henrik Ibsen A.T. is hibázott, mindketten kiestek a versenyből. A többiek Sensation kivételével teljesen együtt haladtak, a befutóra fordulva még mindenki esélyes volt a helyezések megszerzésére. Végül a favorit Timoteo nyerte a futamot, Sultana Jet és Oldtimer Diamant előtt.

Befutási sorrend: Timoteo (1) – Sultana Jet (9) – Oldtimer Diamant (4)

Győztes idő: 18,2

Fogadási szempontból is remek napot zárhattak a játékosok, hiszen szép osztalékok születtek több futamban is. A nap legjobban fizető versenye ezúttal a Lézer Hendikep volt, ahol She’s Vivienne (5) sikerét véleményezők jártak jól. Befutási sorrend: 5-9-12
TÉT-re: 2.580-, HELY-re: 660-, 390-, 660-, BEFUTÓ-ra: 14.040-, HÁRMASBEFUTÓ-ra: 156.300 Ft-ot fizetett a totalizatőr.