Sultana Jet győzelmét hozta az Évnyitó Díj

Sultana Jet nem okozott meglepetést, start-célban, könnyen nyerte az Évnyitó Díjat. Hajtója, Horváth György ezzel a szép sikerrel megszerezte pályafutása hatvanadik győzelmét. Küzdelem csak a helyezésekért volt, Rózsakert (Gáspár András am.) és Ruby Reeves (Juhász Balázs) szerezték meg azokat.

VI. futam – Évnyitó Díj:

Sultana Jet ahogyan várható volt remekül kezdett és rögtön élre állt. Amy’s Love, Rózsakert, Insa, Ruby Reeves és Tiara Boss ügettek mögötte libasorban. Sultana Jet a túlsó oldalon tovább növelte előnyét. Insa próbált támadást indítani, az utolsó kanyarban azonban hibázott és kiesett a versenyből. Sultana Jet rendkívül magabiztosan nyerte a futamot, a második helyért volt nagy küzdelem a két tréningtárs, Rózsakert és Ruby Reeves között.

Befutási sorrend: Sultana Jet (4) -Rózsakert (2) -Ruby Reeves (5)

Győztes idő: 19,1

A kis mezőnyök ellenére szép osztalékok is születtek, a nap legjobban fizető versenye ezúttal a

volt, ahol Turandot Matto (6) start-cél győzelmet szerzett. Befutási sorrend: 6 – 1 – 2
TÉT-re: 16.260-, HELY-re: 3.570-, 570- BEFUTÓ-ra: 9.240-, HÁRMASBEFUTÓ-ra: 108.390 Ft-ot fizetett a totalizatőr.